Гімалайська рожева сіль і її застосування

Опублікував admin 10.09.2019 0 Коментар Статті - все для бані та сауни,

Гімалайська рожева сіль і її застосування

 

Гімалайська рожева сіль - дар самої природи. Протягом багатьох років люди вживають її в їжу і використовують для різних побутових потреб. Гімалайська сіль не тільки покращує смакові якості страв, але і сприяє оздоровленню організму, адже вона містить велику кількість мінералів і мікроелементів. Серед різних видів солей гімалайська сіль займає своє почесне місце, оскільки є одним з найцінніших природних продуктів.

 

Де застосовується гімалайська рожева сіль

 

З часів глибокої давнини гімалайська рожева сіль застосовувалася в медицині. Лікарями вона 

використовувалася як кращий засіб для підняття імунітету і загального зміцнення 

організму. За допомогою гімалайської солі виліковували багато хвороб. У сучасному світі застосування гімалайської рожевої солі вийшло далеко за межі медицини. Продовжуючи використовуватись як добавка до їжі, завдяки своїм безцінним корисним властивостям, гімалайська сіль знайшла застосування і в інших областях.

1.    У кулінарії гімалайська сіль додається в їжу в подрібненому вигляді. На сольових плитках, брусках і дисках можна смажити продукти. Такий спосіб приготування дозволяє зробити страви більш корисними і надає їм особливого смаку.

2.    З гімалайської рожевої солі виготовляють сольові лампи. Такі лампи знезаражують та іонізують повітря, покращують мікроклімат в приміщенні і здатні вдало доповнити інтер'єр будинку.
 

3.    Так само з міркувань мікроклімату плитки гімалайської солі використовують для внутрішньої обробки приміщень, в тому числі для створення дизайнерських панно і для обробки бань і саун .

4.    У косметології гімалайська сіль застосовується у вигляді соляного мила для обличчя і тіла, а так само в якості компонента для створення різних косметичних засобів.

5.    Гімалайський рожева сіль дуже ефективна в ситуаціях зниженого тонусу організму і ослабленого імунітету, а так само при порушенні обмінних процесів у всіх системах організму.

6. Крім того, для лікування деяких захворювань показано відвідування спеціальних сольових приміщень (сольові шахти, лазні).

 

Чому ж гімалайська сіль так ефективна в лазні?

 

Тут все просто: при більш високих температурах активність мінералу збільшується в рази. Повітря насичується негативними іонами солі, і стає антисептиком. Знищуються хвороботворні бактерії. Це прекрасно позначається на бронхах і носових пазухах. Астматикам така лазня буде особливо корисна, мікроклімат стає схожим на морський. Так як гімалайська сіль - це багатюще джерело чистих природних мінералів і мікроелементів, то вона має низку корисних властивостей, які людина з успіхом використовує. Ось деякі моменти, при яких вона застосовується в якості профілактики або лікування захворювань:

• Захворювання серцево судинної системи;

• Порушення обміну речовин;

• Нервові розлади і безсоння;

• Захворювання сечостатевої системи;

• Деякі захворювання суглобів і м'язів;

• Астма, а також хвороби горла і ротової порожнини;

• Негативні шкірні висипання: псоріаз, герпес і т. д;

• Відчутне послаблення імунітету;

• Розлади травлення;

Але, як і все в цьому світі, «гімалайка» має свої протипоказання. Тут деякі з них:

• Хронічна форма ниркової недостатності;

• Онкологічні злоякісні пухлини;

• Туберкульоз;

• Гостра стадія глаукоми;

• Гостра стадія захворювання крові;

• Індивідуальна непереносимість.

 

Секрет гімалайської солі полягає в тому, що, завдяки своїй структурі, вона відмінно засвоюється організмом на клітинному рівні. У своєму складі гімалайська сіль має тільки корисні біологічно активні сполуки, тому, поряд з максимальною засвоюваністю, вона дає максимальний оздоровчий ефект. 

Гімалайська рожева сіль - справжнє джерело краси і здоров'я для сучасної людини.

Залишити коментар